Üniversitelerde Langırt

Dragon Oyun Makinaları 1984 yılında İstanbul Güngören'deki ilk atölyesinde kurulmuş, zaman içerisinde büyüyüp gelişerek bugünkü şeklini almıştır. Dragon Oyun Makinaları  Firmamız Türkiye'de çocuk ve gençlere yönelik oyun ve eğlence amaçlı makine ve ekipman üretimindeki açığı kapatmak, gençlerin beden ve zihinsel açıdan gelişimi, aynı zamanda reflekslerini güçlendirici nitelikteki bu tür makinelerin imalatını gerçekleştirmek amacını temel prensip edinmiştir. 

Dragon Oyun Makinaları Üretim ve imalatçılık sektörünün zorluğunun ve sorumluluğunun bilincinde olan firmamız, söz konusu çocuklar ve gençler olunca, makine üretiminde, "güvenlik, kalite, konfor" unsurlarını göz önünde bulundurarak titizlik ve hassasiyetle aralıksız olarak üretime devam etmektedir.

Dragon Oyun Makinaları İnsanların hoş vakit geçirebilmeleri, eğlenebilmeleri amacıyla üretilen tüm makine ve modellerin proje, çizim, tasarım ve üretimi firmamızın bünyesinde yapılmaktadır. 

Dragon Oyun Makinaları Geçmişten günümüze dek popülaritesini hiçbir zaman yitirmeyen "Masa Futbolu"(Masa Futbolu), Türkiye'de yeni tanınan bir oyun olan ve oynayan herkesin büyük keyif aldığı "Air Hockey", çocukların yoğun ilgi gösterdiği akü ile çalışan yeni dizayn "Çocuk Çarpışanı", gençlerin üzerinde durabilmek için tüm hünerlerini sergilediği kızgın, azgın boğa "Rodeo" ve bunların yanı sıra bilardo, jetonlu basket, bingo tombala, çocuk binekleri gibi elektronik ve mekanik her türlü oyun makinasının üretim ve satışı şu anki yeni binamız ve showroom'umuzdan gerçekleştirilmektedir.

Dragon Oyun Makinaları Kalite politikasını; eğlendirici, sağlam, dayanıklı ve hesaplı oyun makinaları üretme ilkesine dayandıran firmamız, Türkiye'nin seçkin tatil beldelerindeki Oteller, Tatil köyleri ve Turistik tesisler ile Spor salonları, Halı sahalar, Cafeler, Barlar, Alışveriş Merkezleri, Çeşitli Okullar ve özel firmalar için ekipman göndermektedir. Ayrıca Carlsberg, Tuborg, Ünilever, Knorr, Toyotasa, JB gibi dev kuruluşlar için makine üretimi ve işbirliği yapan firmamız, bu alandaki gücü ve kalitesini ispatlamıştır. Dragon Oyun Makinaları bu pazardaki önemli konumunu, profesyonel deneyimli kadrosu ile alınmış olan siparişlerini söz verdiği tarihte teslim ederek, kazandıracak ve yıllarca kullanılacak ürünler imal ederek, bilgi ve 24 yıllık bu piyasadaki tecrübesiyle muhafaza etmektedir 

 

Dragon Oyun Makinaları Aramadan Karar Vermeyin

DEV PROJELERİN DEV MUHATABI Dragon Oyun Makinaları

 

 


Kampanyalardan ve yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olunuz.


Dragon Oyun Makinaları

 

İLETİŞİM : 0553 905 17 19

 

Not : Ücretsiz Langırt Makineleri Kiralama Hizmetlerimiz İçin İrtibata Geçmeniz Yeterlidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kiralık Langırt Makinaları,Ticari Oyun Makinaları,Satış,Kiralama,Takas,Atc Oyun Makinaları,Boks Makinaları,Langırt Makinaları,Kiddei Rides,Çocuk Eğlence Makinaları ,Jetonla Çalışan Ticari Oyun Makinaları